آموزش وردپرس
خانه / جدیدترین اخبار / ایجاد سومین قطب پتروشیمی ایران در چابهار

ایجاد سومین قطب پتروشیمی ایران در چابهار

به گزارش صنعت نیوز، سومین قطب پتروشیمی ایران و عسلویه ای دیگر در منطقه آزاد چابهار ایجاد خواهد شد.

مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان، افزایش گمرک های رسمی استان را تسهیل کننده صادرات و اتفاقی مهم دانست و گفت: تکمیل زیر ساخت ها برای استفاده از ظرفیت های بسیار در زمینه صادرات، برگزاری نمایشگاه ها و حضور هیئت های تجاری و… در بندر چابهار و مناطق اطراف بسیار مهم بوده و از چابهار به عنوان مرزی مهم برای توسعه روابط می توان  نام برد.

نادرمیرشکار در خصوص اهمیت پتروشیمی منطقه مکران در استان سیستان و بلوچستان و نقش آن افزود: قطعا بر اساس آشنایی و برنامه ای که وجود دارد شاهد یک قطب دیگر وعسلویه ای دوم در منطقه چابهار خواهیم بود.

وی در خصوص برکات قرارگیری سومین قطب پتروشیمی ایران در منطقه آزاد چابهار اظهار داشت: اشتغالزایی حدود ۲۰ هزار نفری توسط این صنعت در سومین قطب پتروشیمی کشور بسیاری از مشکلات را حل می کند.

مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان افزود: با شناختی که وجود دارد شاهد اتفاقات بزرگی در منطقه  چابهار خواهیم بود.

وی گفت : به لطف خدا این روند با قدرت آغاز شده و برنامه ای که از ابتدا دیدیم اجرا خواهد شد و شاهد عسلویه ای دوم و حتی اتفاقی بزرگتر در منطقه خواهیم بود.

همچنین ببینید

2064244

به ۷ هزار طرح کوچک و متوسط تسهیلات دادیم

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: در سال گذشته ۲۶ هزار میلیارد تومان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *