آموزش وردپرس
خانه / جدیدترین اخبار / رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت امور اقتصادی و دارایی منصوب شد

رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت امور اقتصادی و دارایی منصوب شد

خبرگزاری فارس: رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت امور اقتصادی و دارایی منصوب شد

وزیر اموراقتصادی و دارایی، طی حکمی حسین میر شجاعیان حسینی را به سمت رییس ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت اقتصاد و جانشین خود در سه برنامه ملی اقتصاد مقاومتی با مسئولیت این وزارت منصوب کرد.

 به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی( شادا)، در متن حکم وزیر امور اقتصادی و دارایی خطاب به سید حسین میرشجاعیان حسینی آمده است: با عنایت به ضرورت هماهنگی در راهبری و پیشبرد پروژه های اقتصاد مقاومتی، به موجب این حکم به عنوان ” رییس ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت امور اقتصادی و دارایی و جانشین اینجانب در سه برنامه ملی اقتصاد مقاومتی با مسئولیت این وزارت” منصوب می شوید.

کلیه معاونان و روسای سازمان های تابعه موظفند، همکاری لازم را با ستاد معمول نمایند و اجرای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی را در اولویت نخست قرار دهند.
توفیق و سربلندی جنابعالی را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انجام وظایف محوله از خداوند منان مسألت می نمایم.

همچنین ببینید

ترانزیت

رشد ۱۳۱ درصدی ترانزیت غیر نفتی در بنادر غرب هرمزگان

ه گزارش صنعت نیوز، مدیر اداره بنادر و دریانوردی لنگه از رشد۱۳۱ درصدی ترانزیت کالاهای …


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/santoir/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *