آموزش وردپرس
خانه / گزارش / مصاحبه با اقای مفتخری (چاپ و بسته بندی بهترین تبلیغ برای کالای شما)

مصاحبه با اقای مفتخری (چاپ و بسته بندی بهترین تبلیغ برای کالای شما)

بهترین طرح- چاپ و بسته بندی بهترین تبلیغ برای کالای شما است

 

محسن مفتخری هستم مدیریت مجموعه چاپ آپادانا. این مجموعه از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را با چاپ سیلک آغاز کرد و به تدریج در زمینه خدمات پس از چاپ هم وارد شد. ما با خریداری دسستگاههای uv  و سلفون مثل دستگاه letter peres و برش شروع به کار کردیم و تقریباً تا سال ۱۳۸۶ کار را به صوررت حرفه ای و با دستگاههای تمام اتوماتیک و به روز ادامه دادیم. ما از سال ۱۳۸۶ به بعد تقریباً برند شدیم و یکی از مجموعه هایی شدیم که در زمینه خدمات پس از چاپ هم مطرح شدیم.

مفتخری در ادامه افزود: از سال ۱۳۹۱ با راه اندازی دفتر آتلیه طراحی و عکاسی فعالیتمان را افزایش دادیم. از سال ۱۳۹۲ چاپخانه نقش رنگ آبان را راه اندازی کردیم و با دستگاه هایدلبرگ چهار ورقی sm که از کشور آلمان خریداری شده مشغول به کار شدیم. پس از آن به خاطر داشتن چاپخانه و ارائه خدمات پس از چاپ و آتلیه طراحی به صورت یک مجموعه کامل یا مجتمع فعالیت خودمان را ادامه دادیم. در حال حاضر ما چون صفر تا صد کارهای اجرایی مربوط به محصولات چاپی را انجام می دهیم با بسیاری از چاپخانه داران مهم کشور قرارداد کاری داریم. در سال ۱۳۹۴ ملزومات چاپ را برای مجموعه خودمان وارد کردیم اما در برنامه کاریمان هست که در سال ۱۳۹۵ در زمینه واردات ملزومات چاپ برای بازار چاپ فعال بشویم و انشاءالله سال آینده این ملزومات را برای عموم هم وارد خواهیم کرد. ما یک تیم مجرب بازاریابی- طراحی و کارشناسی داریم به همین خاطر امیدوارم که در سالهای آتی خدمات خوبی به مشتریانمان خواهیم داد.

این شرکت هم اکنون آمادگی ارایه خدمات ایده پردازی- طراحی و خدمات پیش از چاپ و پس از چاپ را در سراسر کشور داشته و از کلیه مراکزی که نیاز به این خدمات دارند درخواست دارد تا از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره برند. ما با داشتن آتلیه طراحی و عکاسی آمادگی ارائه ایده های نو برای تبلیغ کالای مخاطبین را داریم. مجتمع چاپ بسته بندی و خدمات چاپی آپادانا در مرکز خدمات چاپ تهران- خیابان جمهوری- واقع شده است. از آنجا که تمام خدمات پیش از چاپ- چاپ و پس از چاپ در کنار هم قرار دارند لذا هزینه های حمل و نقل حذف شده و در نتیجه قیمت تمام شده برای مشتری کاهش می یابد.

آدرس- خیابان جمهوری نرسیده به میدان بهارستان کوچه اسماعیل مراغه ای ساختمان خلیج فارس طبقه چهارم واحد ۴۰۴

تلفن های تماس                                                                                        ۳۳۹۱۹۲۴۷

۳۳۹۶۹۱۸۰

همچنین ببینید

homex04

مصاحبه نمایشگاه نفت مشهد

“اولین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی مشهد برگزار شد” همزمان با برگزاری اولین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *